21 apr 2018

Het eerste full-size non-infill geweven voetbalveld in Nederland geïnstalleerd

S.V. Hoofddorp kiest voor GreenFields MX NF

Tags:Geweven · Voetbal

Op 3 april 2018 is gestart met de installatie van het eerste full-size geweven non-infill veld van Nederland. De gemeente Haarlemmermeer heeft bij S.V. Hoofddorp gekozen voor dit veld, onder andere om alle discussies en kosten rondom infill materialen achter zich te laten door te kiezen voor GreenFields MX NF.

Het MX NF product is het resultaat van jarenlange ontwikkelingen en biedt een duurzame oplossing die makkelijker te recyclen is dan velden met infill. Tevens geeft het veld optimaal speelcomfort, veiligheid en kwaliteit op lange termijn.

Het bestuur van S.V. Hoofddorp is erg enthousiast over haar nieuwe non-infill voetbalveld:

"Wij zijn heel trots dat deze primeur ons ten deel is gevallen. Onze vereniging hecht altijd grote waarde aan kwaliteit, veiligheid en voetbalplezier op onze accommodatie. Met dit volgens geheel nieuw procedé vervaardigde kunstgrasveld zijn we ervan overtuigd dat die belangrijke voorwaarden opnieuw jarenlang geboden kunnen worden aan onze leden en gasten."

Ton Hofstra, bestuurslid S.V. HoofddorpBent u geïnteresseerd in één van onze systemen of producten?

Neem nu contact met ons op zodat wij u er alles over kunnen vertellen!

Neem contact op!